пʼятниця, 17 січня 2014 р.

"Різдво"

Зимові свята вже майже промайнули, а у мене - "Різдво".

Вишивала рушик довго - почала ще у листопаді, але так чомусь не було натхнення, чи то часу не вистачало. Ледве домучила першу сторону (а ніби по всіх теоріях якраз спочатку вишивати і легше, і швидше, і цікавіше). Аж ось надійшов Новий рік - і де взялись і сили, і бажання! Ось так, у перервах між святковими приготуваннями, вишивалось. І довишивалось. Якраз напередодні Василя закінчила процес і пропоную вам помилуватись разом зі мною.Багато берегинь, які оберігають нове життя, що лише народжується.


Вишивка червоним у нас тут називається "горина", правда гарно? Червоний - колір життя, він горить, палає, надає урочистості. Так що ось таке - моє "Різдво".

П.С.: і трішки специфіки ;)
Полотно - коломийське рушникове з нитки тридцятки. Нитки - муліне ПНК ім. Кірова. Техніки: вирізування, ретязь, мережка через чисницю з настилом, курячий брід, пряма гладь, косий хрест. Розмір рушника з китицями: 220х35 см.

5 коментарів:

 1. удивительно! очень красиво!

  ВідповістиВидалити
 2. Дівчата, дякую :) Зима у мене традиційно рушникова. Так відпочиваю душею. В планах ще декілька великих і один маленький в роботі - скоро покажу.

  ВідповістиВидалити
 3. Відповіді
  1. Якщо в Рівному - тоді так. Пишіть на електронку ;)

   Видалити